آتلیه عروس|عکاسی کودک|الوعکسی
معرفی بهترین آتلیه عروس داماد کودک بارداری برای عکاسی و فیلمبرداری مجالس نامزدی و عروسی با حرفه ای ها

فرمالیته عروسی را بهتر بشناسیم

فرمالیته عروسی یکی از خدمات پرکاربرد  عکاسی و فیلمبرداری عروس و داماد می باشد . فرمالیته عروسی کاربرد ویژه دارد اینکه عروس داماد را به حال و هوای روز عروسیشان می برد و این یک تجربه مفیدی برای روز عروسی شان می شود درا دامه بر بررسی فواید کامل عکاسی فرمالیته عروسی می پردازیم :

آشنایی با عکاس و فیلمبردار عروسیتان

فرمالیته عروسی

فرمالیته عکاسی باعث می شود که شما با نحوه سبک عکاس و خودش بیشتر اشنا شوید. زمان بیشتری برای چلنج با عکاس خواهید داشت و ژستهای بیشتری را با همکاری عکاس می توانید تجربه کنید .همچنین در فرمالیته با عکاس خود آشنا می شوید و باعث می شود تا ارتباط بهتری با عکاس برقرار کنید و این موضوع کمک بزرگی در روز عروسی برای شما خواهد بود.

تست آرایش و میکاپ عروس

آرایش عروس در روز عروسی را در عکاسی فرمالیته می توانید تست و امتحان کنید. در واقع با مشاهده نمونه عکسها در فرمالیته هم نحوه آرایش و هم مدل و ژستها را می توانید در روز عروسی تان کاملتر و بهتر کنید . حتی لباس عروسی که در فرمالیته به تن می کنید در روز عروسیتان می توانید کاملتر و بهتر کنید . حتی عکس فرمالیته خود را به میکاپ آرتیست خود میتوانید نشان دهید همچینین این موضوع باعث می شود تا میکاپ آرتیست، با چهره شما آشنا شود تا با مشورت از شما و ایده مورد نظرتان طراحی زیباتری برای میکاپ و مدل مو برای روز عروسی داشته باشد.

تمرین روز عروسی

از بزرگترین مزایای فرمالیته عروسی تمرین برای روز عروسی است. یعنی عروس و داماد با فضای عکاسی و فیلمبرداری آشنا تر می شوند و روز عروسی حس راحت تری نیز دارند. از طرفی در فرمالیته حس عروسی را تمرین می کنید، حتی نحوه لبخند زدن، ژست گرفتن و آشنایی با حس و حال روز عروسی را در فرمالیته خواهید داشت.

عکس عروس در باغ

نمایش کلیپ فرمالیته در عروسی

فرمالیته عروسی

یکی جذاب ترین بخش های فرمالیته، تهیه آن و نمایش در روز مراسم عروسی است که زیبایی و جذابیت مراسم عروسی را چند برابر می کند. برای این کار می بایست فرصت مناسبی را قبل از مراسم عروسی به تهیه کلیپ فرمالیته عـــروسی اختصاص دهید و پس از میکس و مونتاژ، آن را آماده نمایش کنند. برای نمایش کلیپ در محل برگزاری مراسم نیز از نمایشگرهای بزرگ تالار استفاده می شود و در صورتی که تالار فاقد نمایشگر بود از ویدئو پروجکشن برای پخش استفاده می شود.

لذت بردن از فرمالیته عروسی

فرمالیته عروسی محل مناسبی است تا هر کاری که دوست دارید انجام دهید. به طور می توانید خودتان را محدود به لباس های فرمالیته یا اسپرت نکنید و هر آن چه که دوست دارید را بپوشید. یا هرکاری که دوست دارید انجام دهید، مانند کارهای فان، شوخی های جالب، خنده و شادی بیش از حد یا هر آن چه که در نظر دارید. آب بازی، رنگ بازی و استفاده از ساقدوش ها باعث جذابیت در کلیپ فرمالیته می شود. به طور کلی فرمالیته و عروسی محلی است برای شما که از آن لذت ببرید و خود را محدود نکنید.

تاثیر آتلیه عروس و داماد بر فرمالیته عروسی

قطعا کیفیت، تجربه و سبک کاری آتلیه عروس تاثیر بسیاری در فرمالیته عروسی دارد. آتلیه های عروس با تجربه به خوبی می دانند که چگونه این مراسم را مدیریت کنند. در کار تهیه کلیپ از دوربین ها و تجهیزات حرفه ای استفاده می کنند و تصاویر خوب و حرفه ای را تهیه می کنند. در این بین از نیروی آتلیه عروس در برخورد با عروس و داماد نباید گذشت. کادری که می بایست با انتقال بیان و انرژی خوب آن را به بهترین بودن برسانند. یک آتلیه عروس حرفه ای به خوبی می داند که چه شرایطی را فراهم کند تا تا عروس و داماد از روز فرمالیته خود لذت ببرند.

Share

You may also like...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× کاری داری واتس اپ کن