آتلیه عروس|عکاسی کودک|الوعکسی
معرفی بهترین آتلیه عروس داماد کودک بارداری برای عکاسی و فیلمبرداری مجالس نامزدی و عروسی با حرفه ای ها

عکس اسپرت عروس و داماد

عکس اسپرت عروس و داماد : یکی از مدل های عکاسی عروس و داماد ، عکاسی اسپرت است که دارای مفهوم خاصی در عکاسی است. عکس اسپرت عروس و داماد به چه معنایی است ؟ عکـــس اسپرت عروس و داماد چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟بهترین عکس اسپــــــرت عروس و داماد مربوط به کدام ژستها می شوند ؟برای گرفتن بهترین عکسهای اسپرت عروس چه نکاتی را باید توجه کرد ؟

عکس اسپرت عروس و داماد ایرانی

عکس اسپرت عروس و داماد

عکس اسپرت عروس و دامـــاد برای عروس های ایرانی یک پکیچ خاص و ویژه بشمار می رود که در تعیین فضا و نوع ژستهای آن دقت و توجه خاصی می کنند تا بهترین عکس ها را برای خود ثبت کنند. عکسهایی که معمولا در فضاهای باز و طبیعت های پر نشاط ، علاوه بر خود عکس و عکاسی ، برایشان خاطره سازی نیز می شود.

عکسهای اسپرت مختص یک فضای خاص نیست و در هر فضایی می شود عکس اسپرت گرفت. از نوشیدن یک فنجای چای در یک کافه تا پارو زدن در یک قایق دو نفره و ……..فضاهایی هستند که در عین رمانتیک بودن ، جذاب نیز هستند.

عکس اسپرت عروس و داماد در نگاه عکاسی مدرن

در واقع عکسهای اسپرت عروس و داماد عکسهایی هستند که معطوف به قبل و بعد روز عروسی هستند و شامل خود روز عروسی نمی شوند. بعبارتی دیگر عکسهای دوران نامزدی و ماه عسل بهترین زمان های برای عکاسی اسپرت عروس و داماد تلقی می شوند.

همیشه بهترین عکسهای اسپرت با لبخند عروس و داماد گرفته می شوند. پس در ژستهایتان لبخند را فراموش نکنید. البته یکسری ژستها عاشقانه خاص هستند که شاید لبخند عروس یا داماد در نوع نگاهشان گم شود. پس در واقع این عروس داماد هستند که با توجه به نوع ژستهایشان ، به تصاویر پویایی و ماندگاری می بخشند. یعنی اینکه یک عکاس حرفه ای اگر بهترین ژستها رو به عروس داماد پیشنهاد بدهد ولی عروس و داماد به هر دلیلی خسته باشند این خستگی به تصاویر هم منتقل خواهد شد . پس ما توصیه می کنیم که برای عکسهای اسپرت زمان خاصی را در نظر بگیرید که انرژی خوبی با خود بهمراه داشته باشید.

عکاسی اسپرت عروس داماد در کجاها؟

گفتیم که عکس اسپرت عـــــروس و داماد در واقع تصاویر عشقبازی آنهاست .در کل در دنیای عکاسی ، عکسهایی که طبیعی تر باشند دلنشینتر هستند و یک عکاس حرفه ای عروس و داماد باید این کار را بتواند بنجو احسنت انجام دهد.بالطبع گرفتن عکس اسپرت عروس داماد در آتلیه عروسی ها کار عاقلانه ای نیست و تصنعی جلوه گر خواهد بود .

بهترین مکان برای عکاسی اسپرت عروس و داماد همان جایی است که عروس وداماد در خاص ترین لحظات شور و حرارت خود قرار دارند .از دل یک کویر گرم گرفته تا اوج و عظمت یه کوه در آسمان تنیده می تواند
در کنار عروس داماد به تصویرسازی یک عکس اسپرت حرفه ای کمک کند.البته این مکانها در حالت عمومی هستند و توسط بسیاری از عکاسان استفاده می شوند.

در واقع مکان عکاسی اسپرت عروس و داماد بیشتر بر می گردد به خلق و خوی خود عروس داماد.یک کافی شاپ با فضای تاریک و روشن خود نیز می تواند گرما و حرارت یک عکس اسپرت عروس داماد را بدهد.و یا حتی سوار شدن بر یک دوچرخه و رکاب زدن در یک محیط ر سبز.حتی قدم زدن در شلوغ ترین نقطه های شهر تهران با تصویری از نماهای خاص وافکتهای طبیعی که گرما و حرارت دست در دست بودن عروس و داماد را براحتی انتقال دهد.

در واقع مکانها می توانند خیلی خیلی زیاد باشند و محدود به کوه بیابان نباشند.پس بهترین مکان برای عکاسی عکس اسپرت عروس و داماد می تواند توسط خود آنها نیز طراحی شود .بیشترین جاهایی که باهم بودند و خاطره دارند می تواند انتخاب خوبی باشدو پس از مدتها مروز این عکسهای اسپرت بسیار شیرین و گوارا خواهد بود.

اگر در انتخاب آتلیه عروس دفت کنید بهترین لوکیشن ها را خواهید یافت.

زمان در عکاسی عکس اسپرت

زمان مفهوم گذر ثانیه ها . همانطور که در ایتدای این متن اشاره شد عکس اسپرت مربوط به زمانهایی
که عروس و داماد لباس غیر رسمی روز عروسی شان را به تن می کنند.

البته عکاسی اسپرت شاید برای بسیاری از آتلیه های عکاسی ، حکم تمرین عروس و داماد و طرز قرار گرفتن آنها در مقابل دوربین ها را دارد.

برای همین بهترین زمان رو قبل از روز عروسی تعیین می کنند و مکانهای مختلفی را پیشنهاد می دهند.

تنوع ژستهای عروس داماد

طبیعت ژستها در عکسهای اسپرت باید خودمانی باشد. ژستهای خودمانی ژستهایی هستند که کاملا طبیعی جلو کنند.برای در آوردن این ژستهای طبیعی باید در اصطلاح دوربین دیده نشود. یعنی عروس داماد تمام ذکر و فکرشان به خودشان باشدو عکاس  در واقع بعنوان شکارچی لحظه ها ، تصویر سازی کند.

حالتهای مختلف نگاه ، حرکتهای مختلف دست و بدن چه بصورت تک نفرهو چه بصورت دو نفره می تواند به فرم دهی به ژستهای مختلف عروس و دامادکمک شایانی کند.در واقع ژستهای اسپرت عروس و داماد ، حالتهایی باشند کاملا طبیعی و متغایر با ژست های روز عروسی شان.
ژستهایی که بشود از آن مفهوم عکاسی اسپرت عروس و داماد را درک کرد.

۲۰ ژست عکس عروس و داماد

عکس اسپرت عروس

عکس اسپرت عروس و داماد
Share

You may also like...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× کاری داری واتس اپ کن